Tanie drukowanie kart plastikowych

Karty członkowskie

Karta członkowska to świetne rozwiązanie w przypadku punktów usługowych, które chcą zaoferować swoim klientom kompleksową i nowoczesną obsługę. Dzięki plastikowej karcie członkowskiej załatwianie formalności czy płatności staje się dużo prostsze.

karty członkowskieKarty członkowskie podnoszą prestiż i renomę konkretnego miejsca, bez względu na to, czy jest to klub fitness, szkoła tańca, czy może konkretny klub i stowarzyszenie. Członkowska karta wykonana z plastiku to gwarancja, że będzie służyła posiadaczowi przez długie lata. Karty plastikowe są bowiem sztywne, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zagięcia. Nie da się ich zalać wodą ani zniszczyć, co sprawia, że zdecydowanie górują nad jakimikolwiek dokumentami wypełnianymi na papierze.

Karta dopasowana do indywidualnych potrzeb
Karty członkowskie mogą być w rozmiarach standardowych lub niestandardowych – to zależy od gustu i upodobań firmy czy klubu, który je rozdaje. Najważniejsze jednak, by karta od razu na pierwszy rzut oka kojarzyła się z daną marką – powinna wizualnie pasować do kolorystyki, jaka zwykle kojarzy się z firmą. Na przykład karty członkowskie dla sieci gabinetów dentystycznych powinny być przede wszystkim białe z elementami innych chłodnych kolorów – kojarzą się z elegancją, sterylnością i czystością. Karty członkowskie dla klubów fitness mogą natomiast być bardziej wyraziste i krzykliwe.

Różne metody personalizacji
Można zamawiać karty na wiele sposób spersonalizowane, drukowane jednostronnie lub dwustronnie, a także laminowane, co znacznie zwiększa ich trwałość. Dane posiadacza karty można nadrukować na karcie wraz ze zdjęciem, można też spersonalizować kartę w sposób nie wizualny, ale elektroniczny – za pomocą kodu paskowego, paska magnetycznego czy chipa, przez co karta będzie wymagała użycia czytnika do odczytu danych. Wybór konkretnego rodzaju personalizacji jest w dużym stopniu uzależniony od tego, w jakim celu karta członkowska zostaje wydana. Jeśli ma służyć jako klasyczna legitymacja, zwykle po prostu są na niej drukowane dane posiadacza. Natomiast jeśli jest używana jako połączenie karty lojalnościowej i stałego klienta w konkretnym klubie sportowym czy innym punkcie usługowym, zwykle ma kod kreskowy, który umożliwia szybkie zidentyfikowanie posiadacza karty.

Skontaktuj się z nami:

Karty plastikowe

DRUKMAT

tel.: 534 531 534, 22 207 28 29
e-mail: biuro@drukmat.pl

fax: 22 203 48 03
ul. Sikorskiego 45a, 07-130 Łochów
NIP: 8241551361, Regon: 140235677

SKLEP www.drukmat.pl


Rzetelna Firma

Oferta: