Tanie drukowanie kart plastikowych

Drukarnia kart plastikowych

Karty plastikowe towarzyszą nam dziś we wszystkich dziedzinach życia i zapewne w najbliższych latach będziemy używali ich coraz więcej. Popyt jest ogromny, nic więc dziwnego, że na rynku jest coraz więcej drukarni kart plastikowych. Jak wybrać taką, która spełni wszystkie oczekiwania?

Dobra drukarnia kart plastikowych jest w stanie sprostać potrzebom wszystkich klientów, bez względu na to, w jakim celu są im potrzebne karty plastikowe.

producent kart plastikowychKarty bankowe, lojalnościowe, rabatowe, stałego klienta, a także karty dla hoteli i restauracji, dla systemów zabezpieczeń i alarmowych – im większa oferta, tym większa szansa, że klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W dobrej drukarni kart plastikowych można znaleźć wszystkie rodzaje kart oraz szeroką ofertę ich drukowania i personalizowania. Dzięki temu bez problemu można nanieść na karty hologramy, zakodować dane na paskach magnetycznych, wydrukować karty złote czy platynowe, a nawet przezroczyste.

Szeroki wybór innowacyjnych rozwiązań
W drukarni kart plastikowych coś dla siebie znajdą też klienci, którzy poszukują nietypowych rozwiązań. Bez problemu mogą wybierać spośród szerokiej oferty kart o niestandardowych wymiarach, kart trójdzielnych, breloków, kart z dziurkami do powieszenia w identyfikatorach i przede wszystkim wśród standardowych rozwiązań, takich jak druk kart lojalnościowych, rabatowych, stałego klienta, bibliotecznych – czytelnika, dużych rodzin, seniora, członkowskich, legitymacji, identyfikatorów dla pracowników, klubowych, magnetycznych, zbliżeniowych. Jest też sporo produktów dodatkowych, jak etui na karty, dzięki którym wszystkie plastikowe karty będą uporządkowane i chronione nie tylko przed zniszczeniem, ale też przed nieuprawnionym kopiowaniem danych. W nowoczesnych drukarniach kart plastikowych można nie tylko drukować karty, ale też je zamawiać z całym niezbędnym osprzętem, takim jak drukarki kart plastikowych czy czytniki kart zbliżeniowych lub chipowych. Kompleksowa oferta i ogromny wybór to gwarancja, że każdy klient wyjdzie z drukarni zadowolony.

Zamawianie przez internet
Drukarnie kart plastikowych działają nie tylko stacjonarnie, ale też w dużej części online (drukarnia internetowa karty plastikowe). Dzięki temu nie ma żadnych ograniczeń odległościowych – nie ma problemu, by klient skorzystał z oferty drukarni kart plastikowych zlokalizowanej nawet na drugim końcu kraju. Jeśli klient ma sprecyzowane oczekiwania, wystarczy złożyć zamówienie. Jeśli natomiast nie do końca wie, czego chce, również może online skorzystać z fachowego doradztwa i pomocy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – jeszcze nigdy druk kart plastikowych nie był tak tani: niskie ceny gwarantowane (zapytaj o cennik).

Warto skorzystać z usług grafika
Dobra drukarnia kart internetowych powinna nie tylko realizować gotowe projekty, ale też tworzyć własne. Grafik na stanie to rzecz nie do przecenienia. Dzięki temu można nawet z mało sprecyzowanego pomysłu klienta stworzyć gotowy, profesjonalny projekt, który następnie od razu zostanie wcielony w życie.

Skontaktuj się z nami:

Karty plastikowe

DRUKMAT

tel.: 534 531 534, 22 207 28 29
e-mail: biuro@drukmat.pl

fax: 22 203 48 03
ul. Sikorskiego 45a, 07-130 Łochów
NIP: 8241551361, Regon: 140235677

SKLEP www.drukmat.pl


Rzetelna Firma

Oferta: