Tanie drukowanie kart plastikowych

Karty hotelowe

Coraz więcej hoteli i pensjonatów stawia na nowoczesność i innowacyjne technologie. Jedną z form poprawy wizerunku obiektu oraz zwiększenia prestiżu, jest wprowadzenie kart plastikowych jako zamienników dla kluczy od pokoju i nie tylko.

karty hotelowePlastikowe karty hotelowe to elektroniczne klucze, które jednak pod względem funkcjonalności mają dużo szersze zastosowanie. Przede wszystkim, klient bez problemu może dostać się do pomieszczenia przeciągając kartę przez czytnik (karty hotelowe do drzwi i zamków), wkładając lub zbliżając ją do niego. Skraca to czas i jest dużo bardziej wygodne. Co więcej – klucze dużo łatwiej zgubić niż kartę wkładaną do portfela czy noszoną na smyczy. Karta jest też sporo lżejsza i poręczniejsza.

Sporo przydatnych informacji
Karty hotelowe mogą też spełniać funkcje informacyjne – pamiętajmy, że z obu stron mają powierzchnię do zadruku, którą można odpowiednio wykorzystać. Warto umieścić na niej hasło do WiFi, godziny otwarcia restauracji czy hotelowego salonu piękności, informacje o godzinach posiłków czy o ofercie dodatkowej. Taka kompleksowa wiedza w pigułce, która jest cały czas w zasięgu ręki, ułatwi gościom hotelowym życie, a jednocześnie sprawi, że obsługa hotelowa będzie miała mniej pracy – mniej telefonów i zapytań o to wszystko, co będzie zapisane na karcie. Karty plastikowe są też bardziej bezpieczne niż zwykłe klucze ze względu na wyższą ochronę antywłamaniową. Dużo trudniej jest dorobić – skopiować kartę niż dorobić klucze do wybranego pokoju. Gościom, którzy podróżują z cennymi rzeczami (na przykład laptopy czy aparaty fotograficzne) dają więc komfort i spokój o bezpieczeństwo ich mienia.

Inwestycja w karty opłaca się
Dobrze wykonana karta hotelowa powinna być nie tylko dobrej jakości, ale też zapadać gościom w pamięć. Najlepiej, aby zawierała dane adresowe hotelu, jego logo i była utrzymana w tej samej kolorystyce co inne elementy identyfikacji wizualnej hotelu czy pensjonatu. Inwestycja w plastikowe karty hotelowe na pewno się opłaci, ułatwi życie nie tylko hotelowym gościom, ale też obsłudze.

Nasze karty wykorzystywane są w wielu systemach zamków hotelowych:
– karty z paskiem magnetycznym do zamków MIWA, TimeLox, itp.
– karty zbliżeniowe (m.in.SALTO PCM01KB-50, Mifare 1 13,56 MHz, karty RFID zgodne z normą ISO 14443 do zamków KABA Saflok Confidant RFID, ILCO, Evolvo, Salto, BE-TECH, TESA, LOB, itp.).

Obsługiwane zamki i systemy: Be-Tech SMART, GUARDIAN, ELEGANT, SMART Fit-on, e-LOCK HD520L, HD720L, LOB 8006, LOB 8005, Confidant, Generation 790, Genration 770, Generation 760, Soltaire 710-II, Quantum 1 RFID, Quantum 2 RFID, RT RFID, Quantum MAG, Odussey MAG, c-lever compact, BioLH, TESA DONNA Magnetic, DONNA Proximity, DONNA Dual, SPY Proximity / Wireless, SPY Design / Wireless, SPY Design Dual / Wireless, EZH, XS4, VingCard Classic RFID, Locstar, Smartlock, LSI (PCR01) i wiele innych.

Skontaktuj się z nami:

Karty plastikowe

DRUKMAT

tel.: 534 531 534, 22 207 28 29
e-mail: biuro@drukmat.pl

fax: 22 203 48 03
ul. Sikorskiego 45a, 07-130 Łochów
NIP: 8241551361, Regon: 140235677

SKLEP www.drukmat.pl


Rzetelna Firma

Oferta: