Tanie drukowanie kart plastikowych

Karty lojalnościowe

Programy lojalnościowe to dziś prawdziwa siła na przepełnionym konkurencją rynku. Decydując się na ich wprowadzenie powinniśmy wybrać dobrego producenta, ponieważ dobra drukarnia kart lojalnościowych pomoże na każdym etapie zamówienia.

Dzięki sieciom powiązań handlowych czy biznesowych jedna firma może zaoferować klientom nie tylko zniżki u siebie, ale też w wielu innych punktach sprzedażowych i usługowych. A każdy program lojalnościowy, to dodatkowa karta plastikowa, która ląduje w naszym portfelu.

Zapewne nie ma osoby, która nie miałaby w swoim portfelu chociaż jednej karty lojalnościowej. Nic w tym dziwnego – karty lojalnościowe dla klientów to sporo korzyści, dzięki którym nie tylko można kupować taniej, ale też zyskać sporo dodatkowych bonusów. Dla każdej firmy karty rabatowe lojalnościowe to sposób na przyciągnięcie do siebie nowych klientów oraz zatrzymanie ich na dłużej niż jednorazowe zakupy czy skorzystanie z usług.

Plastikowe karty lojalnościowe można dziś dostać w wielu punktach handlowych i usługowych (apteki, sklepy, teatry, kina, hotele, itp.).

Są to zarówno duże, sieciowe marki, jak i niewielkie, posiadające zaledwie kilka punktów w mieście lub całkiem lokalne sklepy. Posiadacze kart lojalnościowych mogą liczyć na rabaty na część lub całość asortymentu w sklepach, mogą też korzystać z okazjonalnych promocji czy też zbierać punkty na karcie, które następnie są wymieniane na bony zakupowe czy konkretne produkty. Plastikowe karty lojalnościowe są proste i wygodne w użytkowaniu – zwykle nabija się je na kasę podczas każdorazowych zakupów, a wtedy automatycznie dodatkowe punkty czy konkretny procent od kwoty zakupów jest nabijany na kartę.

Dla firm koszt zakupu i wprowadzenia kart lojalnościowych jest niewielki (zapytaj nas o aktualny cennik kart lojalnościowych) w porównaniu z korzyściami, jakie idą za ich korzystaniem. Druk wysokonakładowy w profesjonalnej drukarni to niewielki koszt – cennik uzależniony jest od nakładu i każdy producent inaczej nam to wyceni. Warto jednak zadbać o to, by karta lojalnościowa wizualnie od razu kojarzyła się z daną marką. Dzięki temu odnalezienie jej wśród innych kawałków plastiku w portfelu będzie zdecydowanie prostsze i ułatwi klientom nie tylko codzienne zakupy, ale też korzystanie z programów lojalnościowych. Dla klientów, którym nie wystarcza standardowa karta lojalnościowa możemy zaproponować rozwiązania bardziej zaawansowane takie jak: karty magnetyczne lojalnościowe, karty zbliżeniowe lojalnościowe lub stykowe (chipowe).

Nasza oferta to projektowanie i produkcja kart lojalnościowych (karty lojalnościowe producent), druk metodą offsetu tradycyjnego (najwyższa dostępna jakość) i niskie ceny.

Skontaktuj się z nami:

Karty plastikowe

DRUKMAT

tel.: 534 531 534, 22 207 28 29
e-mail: biuro@drukmat.pl

fax: 22 203 48 03
ul. Sikorskiego 45a, 07-130 Łochów
NIP: 8241551361, Regon: 140235677

SKLEP www.drukmat.pl


Rzetelna Firma

Oferta: