Tanie drukowanie kart plastikowych

Identyfikatory plastikowe

Plastikowy identyfikator przyda się w wielu sytuacjach. Nie tylko pracownikom w konkretnej firmie, ale też jako przepustka w instytucjach rządowych czy nawet podczas konferencji lub szkoleń. Spersonalizowany identyfikator plastikowy jest biletem wstępu do wielu budynków czy pomieszczeń, musi więc być doskonałej jakości, komfortowy w użyciu i trwały.

Identyfikatory plastikowe są przede wszystkim wygodne w codziennym użytkowaniu. Można nosić je na szyi albo po prostu w kieszeni – jego niewielki rozmiar, poręczny format oraz wysoka jakość pozwalają na używanie go w każdej sytuacji.

identyfikatory plastikowePlastikowe identyfikatory nie gniotą się, nie da się ich zalać czy pognieść, a dane na nich zawarte nie ścierają się i nie blakną. Identyfikator umożliwia szybki i bezproblemowy dostęp wszędzie tam, gdzie jest upoważniony jego właściciel. Wystarczy przyłożyć go do specjalnego czytnika czy odczytać w czytniku kart magnetycznych i otworzą się każde drzwi.

Identyfikatory na kartach plastikowych bardzo często zawierają nie tylko dane ich posiadacza, ale także zdjęcie, co ułatwia szybką identyfikacje osoby. Co więcej, identyfikatory mogą zawierać inne dane osobowe. Bywają też personalizacje niewidoczne gołym okiem – gdzie dopiero nadruk UV widoczny pod specjalną lampą staje się przepustką i uwiarygodnieniem konkretnej osoby. Jedno jest pewne – identyfikator plastikowy jest dużo bardziej trwały niż jakikolwiek dokument dostępny w formie papierowej.

Oferujemy wykonanie identyfikatorów wg grafiki klienta, ale także projektowanie na bazie otrzymanych materiałów. W ofercie posiadamy także drukarki do kart plastikowych, dzięki którym będziecie Państwo mogli drukować identyfikatory bezpośrednio w miejscu pracy.
Zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie pomożemy w wyborze optymalnego rozwiązania i zaproponujemy atrakcyjny cennik i warunki zakupu.

Skontaktuj się z nami:

Karty plastikowe

DRUKMAT

tel.: 534 531 534, 22 207 28 29
e-mail: biuro@drukmat.pl

fax: 22 203 48 03
ul. Sikorskiego 45a, 07-130 Łochów
NIP: 8241551361, Regon: 140235677

SKLEP www.drukmat.pl


Rzetelna Firma

Oferta: