Pomimo wprowadzenia projektu Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny wiele miast, gmin, a nawet powiatów decyduje się na wprowadzenie swojej lokalnej karty dużej rodziny 3+.

Rodziny wielodzietne mogą od niedawna liczyć na wsparcie w postaci zniżek, rabatów czy ciekawych ofert specjalnych. A wszystko to dzięki Karcie Dużej Rodziny – praktycznemu, korzystnemu i naprawdę atrakcyjnemu rozwiązaniu.

Jak wskazuje nazwa, karta dużej rodziny 3+ wydawana jest członkom rodzin wielodzietnym (co najmniej troje dzieci)  – rodzicom i dzieciom, które nie ukończyły 18 lat lub 25 lat jeśli jeszcze się uczą lub studiują. Karty 3+ wydawane są bez ograniczeń wiekowym osobom, które posiadają orzeczenie o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności. Karta jest więc poręczna, praktyczna i wygodna w codziennym użytkowaniu. Nie niszczy się, jest odporna na zalanie wodą czy zgniecenie, dzięki czemu może w niezmienionym stanie służyć przez długi czas. Karta Dużej Rodziny jest spersonalizowana, czyli może z niej korzystać tylko posiadacz. Na awersie karty są nadrukowane: imię i nazwisko oraz pesel posiadacza karty, jej indywidualny numer oraz datę ważności.

Posiadacze kart dużych rodzin mogą liczyć na wiele przywilejów z nimi związanych – np. zniżki w sklepach, aptekach, instytucjach kulturalnych i komunikacji miejskiej, tańsze karnety na basen, itp. Do programu udzielającego zniżek dużym rodzinom sukcesywnie przystępują kolejne firmy czy punkty usługowe.

Karta dużej rodziny 3+ jest dowodem na to, że lokalny samorząd dba o swoich mieszkańców i angażuje się w pomoc najbardziej potrzebującym. Posiadacze Karty Dużej Rodziny zawsze powinni mieć ją przy sobie, nigdy bowiem nie wiadomo, w którym miejscu będzie można skorzystać ze zniżkowej oferty. Punktów jest tak dużo, że nie sposób zapamiętać wszystkich. Jednak w większości miejsc, które uczestniczą w programie, można znaleźć wywieszoną informację, że honorują Kartę Dużej Rodziny. Być może zniżki nie zawsze są duże czy pozwalające na spore oszczędności, jednak dla wielu dużych rodzin nawet niewielki rabat to spory zastrzyk gotówki pozostający w portfelu. Wyrobienie Karty Dużej Rodziny jest bezpłatne, warto więc skorzystać z oferty, jaką daje nam państwo – to nic nie kosztuje, a korzyści prędzej czy później się pojawią. Jednorazowy rabat nie jest zwykle imponujący, jeśli jednak zsumuje się rabaty uzyskane dzięki Karcie Dużej Rodziny na przestrzeni kilku miesięcy czy roku, kwota może już być spora.

Nasza oferta to nie tylko produkcja kart dużej rodziny 3+. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które pozwalają naszym klientom (urzędom) sprawnie wydawać profesjonalne karty dużych rodzin:
1. Projekty graficzne karty dużej rodziny: pomagamy w poprawnym przygotowaniu graficznym wyglądu karty i doradzamy jakie informacje powinny sie na niej znaleźć.
2. Druk karty dużej rodziny: wszyscy nasi klienci mogą liczyć na najwyższą jakość wykonania blankietów metodą offsetu tradycyjnego (nowoczesna drukarnia).
3. Opcjonalne dostarczenie sprzętu i oprogramowania: do profesjonalnej personalizacji imiennej kart 3 plus polecamy drukarki kart plastikowych (w ofercie posiadamy urządzenia wszystkich wiodących producentów – niska cena gwarantowana, a także materiały eksploatacyjne takie jak taśmy i zestawy czyszczące).
W celu usprawnienia i zautomatyzowania procesu personalizacji kart 3+ zachęcamy do zakupu oprogramowania, które pozwala na współpracę z bazami danych (np. Excel).

Posiadanie własnych (lokalnych) kart i drukarki do ich personalizacji pozwala na szybkie wydawanie kart mieszkańcom, a produkt końcowy jest w pełni profesjonalny. Zdecydowana większość naszych klientów personalizuje karty kolorem czarnym, ale są też tacy, którzy wydają karty z kolorowym zdjęciem mieszkańca. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt w celu przedstawienia warunków handlowych (cennik, terminy, możliwe warianty).