Tanie drukowanie kart plastikowych

Plastikowe karty pogrzebowe

Szerokie możliwości zastosowania kart plastikowych dostrzegają właściciele firm z różnych branż. Po karty plastikowe sięgają nawet zakłady pogrzebowe, które wykorzystują je jako element dodatkowy swoich usług.

Zwyczaje i obrzędy pogrzebowe z biegiem czasu zmieniają się. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu typową pamiątką z pogrzebu było wspólne rodzinne zdjęcie przy otwartej trumnie. Dziś mało kto taki zwyczaj praktykuje. Nowoczesne zakłady pogrzebowe, oferujące kompleksową obsługę przedpogrzebową i pogrzebową poszły o krok dalej i żałobnikom podczas smutnej uroczystości wręczają pamiątkowe karty plastikowe. Pomysł został zaczerpnięty od firm zachodnich, głównie włoskich, które od wielu lat prezentują takie rozwiązanie na branżowych targach pogrzebowych.

Modlitwa za zmarłego
karty pogrzeboweZazwyczaj z jednej strony mają one nadrukowany obrazek świętego. Na drugiej stronie umieszcza się spersonalizowane dane zmarłego – imię, nazwisko, datę śmierci lub datę pogrzebu, a pod spodem treść dowolnej modlitwy, którą również rodzina może dowolnie wybierać. Taka karta plastikowa, choć z jednej strony jest smutną pamiątką, z drugiej strony – pozwala na zachowanie pamięci o bliskim podczas codziennego pośpiechu. Karta umieszczona w portfelu czy w widocznym miejscu przypomina o tym, że za zmarłego trzeba się modlić i dbać o to, by pamięć o nim nie zaginęła.

Kilka projektów do wyboru
Karty pogrzebowe mogą wyglądać różnie, w zależności od indywidualnych życzeń rodziny. Zakłady pogrzebowe mają na stanie specjalne drukarki do kart plastikowych, dzięki czemu na miejscu mogą wykonać wszystkie indywidualne zamówienia. Można też wydrukować kilka różnych wzorów na próbę i pozwolić wybrać rodzinie, który najbardziej będzie jej odpowiadał. Karty plastikowe personalizuje się w niewielkim nakładzie, zwykle odpowiadającym ilości żałobników.

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie (karty plastikowe pogrzebowe) w skład którego wchodzą karty z nadrukiem offsetowym (blankiety), drukarka do personalizacji kart, oprogramowania i materiały eksploatacyjne (folie, taśmy, zestawy czyszczące).

Skontaktuj się z nami:

Karty plastikowe

DRUKMAT

tel.: 534 531 534, 22 207 28 29
e-mail: biuro@drukmat.pl

fax: 22 203 48 03
ul. Sikorskiego 45a, 07-130 Łochów
NIP: 8241551361, Regon: 140235677

SKLEP www.drukmat.pl


Rzetelna Firma

Oferta: