Wizytówki to świetny sposób na promocję i reklamę firmy, a jednocześnie pomoc w budowaniu prestiżu i wizerunku marki. Jednak, jeśli są kiepsko opracowane graficznie i wydrukowane na słabym papierze, mogą przynieść efekt odwrotny od zamierzonego. Warto postawić na elegancję i jakość, jaka niosą ze sobą wizytówki plastikowe.

Karty plastikowe znajdują zastosowanie praktycznie wszędzie. Dlaczego więc nie wykorzystać ich jako unikalnych, wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju wizytówek? Mają one przecież sporo zalet, którym zwykły papier nie sprosta. Tradycyjne, papierowe wizytówki łatwo zgubić, jeszcze łatwiej pognieść, zalać napojem czy po prostu wrzucić do torby i o nich zapomnieć. Zupełnie inaczej jest w przypadku wizytówek plastikowych.

Bardziej trwałe od papierowych
Wizytówki drukowane na plastiku aż się proszą, by włożyć je do portfela, wraz z innymi kartami plastikowymi. Dzięki temu jest szansa, że taka wizytówka nie zaginie i w razie potrzeby będzie można ją szybko odszukać.

Wizytówki plastikowe mają też dużo większą trwałość, a znajdujący się na nich nadruk nie blaknie, nie wyciera się i nie da się go zdrapać. Dzięki temu przez lata może służyć w niezmienionym stanie. Plastikowe wizytówki zdecydowanie się wyróżniają i sprawiają, że ich właściciele są bardziej zapamiętywani od konkurencji.

Można dostarczyć projekt lub pomysł
wizytówki plastikoweProces wykonania wizytówek plastikowych trwa niewiele dłużej niż zwykłych wizytówek drukowanych na papierze. Najszybciej jest wtedy, gdy klient ma gotowy projekt, który należy jedynie zrealizować. Nieco dłużej wykonanie wizytówek trwa, jeśli klient ma jedynie pomysł na wizytówkę, a wykonawca ma ją nie tylko wydrukować, ale też zaprojektować na podstawie wskazanych wytycznych. Wtedy proces powstawania wizytówek plastikowych się wydłuża, a termin ich wykonania jest uzależniony od końcowej akceptacji projektu graficznego.

Różne możliwości nadruku
Wizytówki plastikowe mają grubość standardowej karty plastikowej lub drukowane są na plastiku, który jest nieco cieńszy niż ten, z którego wykonane są karty płatnicze, rabatowe czy lojalnościowe. Wizytówki na kartach plastikowych mogą być drukowane jednostronnie, dwustronnie, a także dodatkowo laminowane, co znacznie zwiększa ich trwałość (wizytówki plastikowe producent i drukarnia = druk najwyższej jakości i niskie ceny). Cena jest uzależniona od nakładu, ale jesteśmy przekonani że nasz cennik profesjonalnych wizytówek plastikowych będzie dla Państwa atrakcyjny.