Tanie drukowanie kart plastikowych

O nas

Oferowane przez nas karty plastikowe charakteryzują się najwyższą jakością wykonania.

W zdecydowanej większości stosujemy offset tradycyjny – jest to produkcja kart plastikowych o właściwościach fizycznych (wymiary, grubość, zaokrąglone narożniki) i jakościowych (wspomniana wcześniej technologia druku, laminacja) identycznych jak karty bankowe.

Dostarczamy karty na terenie całej Polski, mamy wielu klientów z takich miast jak Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Siedlce, Żagań, Bieruń, Lubin, Ostrów Wielkopolski, Krasnystaw, Zgierz, Piechowice, Przemyśl, Słupsk, Krosno, Kostrzyn, Mielec, Puławy, Biała Podlaska, Nowy Targ, Radomsko, Legnica, Zielona Góra, Nowy Sącz, Ustroń, Bogatynia, Skarżysko Kamienna, Suwałki, Piotrków Trybunalski, Kalisz, Bytom, Myszków, Jastrowie, Racibórz, Szklarska Poręba, Kalety, Mikołów, Zabrze, Augustów, Tychy, Konin, Stalowa Wola, Tarnowskie Góry, Orzesze, Mikołów, Jastrzębie Zdrój, Zakopane, Włocławek, Wałbrzych, Zawiercie, Lubliniec, Opole, Koszalin, Piła, Jelenia Góra i wielu innych.

Zamawiając u nas karty możecie Państwo mieć pewność, że drukarnia kart plastikowych przygotuje profesjonalny produkt i będzie służyła pomocą na każdym etapie zamówienia: oferujemy projekty kart plastikowych, druk i personalizację, a na koniec szybką i bezpieczną dostawę.

Nasze karty najczęściej wykorzystywane są jako karty lojalnościowe i rabatowe (personalizacja kodami kreskowymi lub numerami), karty biblioteczne i członkowskie, a także identyfikatory w systemach kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.

Profesjonalny producent kart plastikowych to jedno, a pełna oferta kartowa to drugie – oferujemy wszystko, co związane jest z kartami plastikowymi, wszystkich liczących się w branży producentów. DRUKMAT to karty plastikowe druk najwyższej jakości – drukowanie kart plastikowych nigdy nie było takie proste. W jednym miejscu możesz sfinalizować całe zamówienie, a cennik kart plastikowych, drukarek i akcesoriów z pewnością miło Cię zaskoczy – niska cena i krótkie terminy gwarantowane!

W kawałku plastiku możemy dziś mieć pod ręką praktycznie wszystko – pieniądze, klucze do mieszkania, wejściówkę do biblioteki, bilet autobusowy czy zniżki do ulubionych sklepów. Karty plastikowe znacznie oszczędzają czas, umożliwiają też zapanowanie nad stertami papierów i dokumentów.

W dzisiejszych czasach każdy z nas ma co najmniej kilka kart plastikowych. Wszystkie są tego samego formatu, dzięki czemu bez problemu można utrzymać porządek w portfelu i w razie potrzeby wyjąć tę właściwą kartę. Plastikowy jest dziś dowód osobisty i prawo jazdy, dzięki czemu nie trzeba nosić przy sobie dawnych książeczek, które zajmowały miejsce, mogły zostać poplamione czy zalane ulubionym napojem. Karty plastikowe są dużo bardziej trwałe i praktycznie niezniszczalne – nie da się ich przez przypadek pognieść czy porwać.

Kolejne karty, które na dobre zagościły w naszych portfelach, to karty debetowe i kredytowe, dzięki którym wizyty w banku można ograniczyć do minimum. Dziś dostęp do własnej gotówki można mieć praktycznie wszędzie, a pieniądze wypłacać zarówno z bankomatów należących do własnego banku, jak i obcych. Przy użyciu kart debetowych i kredytowych można również płacić za zakupy w sklepie, dzięki czemu nie trzeba mieć w portfelu dużej ilości gotówki. Zdecydowanie zwiększa to zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort podczas codziennych zakupów.

W ostatnich latach laminowane karty plastikowe służą nam też do najróżniejszych celów – większość uczelni wydaje w tej formie legitymacje dla studentów, biblioteki i czytelnie wydają karty czytelników, a firmy oferujące produkty i usługi oferują programy lojalnościowe. Na karcie danej firmy czy sklepu możemy zbierać punkty lub kwotę będącą procentem od zakupów, a następnie wymieniać uzbieraną gotówkę czy punkty na konkretne towary czy usługi.

Z perspektywy samych firm karty plastikowe są sposobem na zwiększenie prestiżu marki oraz jej rozpoznawalności. Zwykle bowiem karty plastikowe są graficznie opracowane tak, by były zgodne z identyfikacją wizualną firmy, zawierają jej logo czy podstawowe namiary. To świetny sposób na dotarcie z reklamą i ofertą firmy do szerszego grona odbiorców.

Laminowane karty plastikowe są też coraz powszechniej wykorzystywane w zakładach pracy, zarówno w instytucjach państwowych, jak i prywatnych. Ułatwiają kontrolę dostępu oraz nadzór nad wejściem i wyjściem pracowników. Pomaga to również przy zliczaniu godzin pracy czy nadgodzin i pozwala na rezygnację z prowadzenia papierowej ewidencji czasu pracy pracowników. Na instalację czytników do kart plastikowych często decydują się też przedszkola, w których płaci się za godziny pobytu dzieci. To również ułatwia późniejsze rozliczanie rodziców z placówką, a jednocześnie zwiększa poziom bezpieczeństwa przebywających w przedszkolu maluchów.

Jednym słowem – karty plastikowe w dzisiejszych czasach służą każdemu – osobom starszym i młodym, właścicielom firm, rodzicom małych dzieci, czytelnikom, kierowcom czy miłośnikom zakupów w konkretnych sklepach. Z kartami jest łatwiej, wygodniej i bezpieczniej.

Już dziś skontaktuj się z nami w celu otrzymania rzetelnej informacji i atrakcyjnej wyceny. Drukowanie kart plastikowych może być realizowane także w twojej firmie.

Skontaktuj się z nami:

Karty plastikowe

DRUKMAT

tel.: 534 531 534, 22 207 28 29
e-mail: biuro@drukmat.pl

fax: 22 203 48 03
ul. Sikorskiego 45a, 07-130 Łochów
NIP: 8241551361, Regon: 140235677

SKLEP www.drukmat.pl


Rzetelna Firma

Oferta: