Tanie drukowanie kart plastikowych

Karty do systemów rejestracji czasu pracy

Systemy rejestracji czasu pracy sprawdzą się w każdej firmie, gdzie niezbędna jest kontrola pracowników oraz czasu, jaki spędzają w swoim miejscu pracy. System pozwala na usprawnienie tej kontroli, podnosi też dyscyplinę wśród pracowników. Inwestycja w system z pewnością zwróci się w postaci wielowymiarowych, nie tylko finansowych korzyści.

karty do systemów rejestracji czasu pracySystemy rejestracji czasu pracy składają się rejestratorów czasu pracy oraz kontrolerów dostępu. Każdy pracownik otrzymuje spersonalizowaną kartę plastikowa lub specjalny brelok, którym trzeba meldować się do czytnika przy każdym wejściu i wyjściu z zakładu pracy. Karty do systemów rejestracji mogą być stykowe, magnetyczne lub zbliżeniowe. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb firmy. Są odpowiednio spersonalizowane, czyli rejestrują wszystkie informacje na konto posiadacza, jakie jest im przypisane. Nawet jeśli podczas wyjścia z pracy z karty skorzysta inny pracownik, informacja o godzinie opuszczenia zakładu pójdzie na konto tego pracownika, który jest posiadaczem karty.

Elektronika lepsza niż papier
Karty do systemów rejestracji czasu pracy ułatwiają pracę całej firmy. Nie trzeba wpisywać się do papierowych dzienników czy list obecności, które przecież łatwo mogą się zgubić, nie ma też problemu, by zapisać w nich nie do końca prawidłowe dane – np. przesunąć godzinę, w której się wychodzi z pracy. Karty plastikowe ryzyko takich przekłamań ze strony pracowników ograniczają praktycznie do zera. Dzięki kartom oraz czytnikom łatwiej jest zliczać czas pracy, podsumowywać je na przestrzeni tygodnia czy miesiąca. Dla firmy taki system to oszczędność czasu, pieniędzy i nakładu pracy.

Skontaktuj się z nami:

Karty plastikowe

DRUKMAT

tel.: 534 531 534, 22 207 28 29
e-mail: biuro@drukmat.pl

fax: 22 203 48 03
ul. Sikorskiego 45a, 07-130 Łochów
NIP: 8241551361, Regon: 140235677

SKLEP www.drukmat.pl


Rzetelna Firma

Oferta: