Tanie drukowanie kart plastikowych

Karty plastikowe na zamówienie

Zamawianie kart plastikowych jest dziś prostsze niż kiedykolwiek. Można składać zamówienia przez internet, a kompleksowo wykonane karty szybko i sprawnie dotrą do rąk adresata.

Na zamówienie możliwe jest kupno praktycznie każdego rodzaju kart plastikowych – białych i kolorowych, z nadrukiem wg projektu klienta, metalicznych, personalizowanych, z kodami kreskowymi, paskiem magnetycznym czy zbliżeniowych. Przed złożeniem zamówienia warto rozważyć, jakie dokładnie karty są potrzebne i do jakiego celu będą konkretnie służyć. Nieco inne są bowiem karty, które będą pełniły funkcje kart stałego klienta, a zupełnie inne będą będą legitymacjami, kartami dostępu czy identyfikatorami w poważnych instytucjach. Im ważniejsza karta, tym więcej powinna posiadać dodatkowych zabezpieczeń, które uchronią ją nie tylko przed zniszczeniem mechanicznym, ale też przed kopiowaniem i fałszowaniem.

Możemy dostarczyć karty plastikowe na zamówienie w niskich nakładach minimalnych. Zawsze są idealnie dopasowywane do potrzeb klienta i odpowiednio personalizowane.

Możliwe jest także zamówienie zwykłych, białych kart plastikowych do nadruku oraz drukarek i materiałów eksploatacyjnych do druku we własnym zakresie.

Skontaktuj się z nami:

Karty plastikowe

DRUKMAT

tel.: 534 531 534, 22 207 28 29
e-mail: biuro@drukmat.pl

fax: 22 203 48 03
ul. Sikorskiego 45a, 07-130 Łochów
NIP: 8241551361, Regon: 140235677

SKLEP www.drukmat.pl


Rzetelna Firma

Oferta: