Tanie drukowanie kart plastikowych

Karty plastikowe Warszawa

producent kart plastikowychKarty plastikowe można dziś bez problemu zamówić przez internet. Jednak nie zawsze klienci doskonale wiedzą, czego chcą i nie potrafią dokładnie podać swoich oczekiwań odnośnie parametrów i funkcjonalności kart. Służymy pomocą we wszystkich aspektach zamówienia kart plastikowych i towarów z nimi związanych.

Firmy, którym zależy na kontakcie osobistym i które swoją główną siedzibę mają w Warszawie, powinny szukać dobrego dostawcy kart plastikowych w stolicy lub jej okolicach. Zapraszamy do kontaktu z nami – siedziba mieści się w Łochowie (ok. 60 km od Warszawy) – specjalizujemy się wyłącznie w kartach plastikowych, posiadamy duże doświadczenie i szeroką wiedzę z tego zakresu. Istnieje możliwość bezpośredniego spotkania, dostawy, instalacji, szkolenia, wdrożenia (karty plastikowe Warszawa).

Różni klienci, różne potrzeby
Zamawianie kart plastikowych przez internet może wydawać się trudne dla klientów, którzy mają dopiero pomysł, ale nie wcielili go jeszcze w życie. Dobrym pomysłem jest rozmowa z doradcą, który na podstawie opisu zapotrzebowania będzie w stanie przygotować ofertę idealną, uzależnioną od potrzeb i profilu działalności klienta. Zupełnie co innego potrzebuje przecież bank, który chce wprowadzić karty zdrapki do autoryzacji płatności internetowych, a inne potrzeby ma niewielka gminna biblioteka, która chce przestawić czytelników na plastikowe karty biblioteczne.

Nie każdy projekt nadaje się do druku
Kolejną kwestią jest przygotowanie projektu. Są klienci, którzy wysyłają do drukarni gotowe projekty, a na ich podstawie tworzone są nadruki na kartach plastikowych. Nie zawsze to się sprawdza, gdyż grafika przygotowana do druku papierowego i sprawdzana na zwykłych kolorowych drukarkach, może okazać się niepoprawna do druku offsetowego. Przed drukiem zawsze pliki klienta są dokładnie sprawdzane przez DTP i jeśli jakieś elementy wymagają poprawy to niezwłocznie informujemy o tym klienta lub nanosimy poprawki i przesyłamy pliki do akceptacji. Dzięki temu mamy pewność, że wydrukowane karty w 100% spełnią oczekiwania klienta, który poleci nas swoim znajomym.

Cennik kart uzależniony jest od kilku czynników, m.in. jaka technika druku zostanie wykorzystana w produkcji, nakład, dodatki (pasek do podpisu, hologram), metoda personalizacji, itp.

Skontaktuj się z nami:

Karty plastikowe

DRUKMAT

tel.: 534 531 534, 22 207 28 29
e-mail: biuro@drukmat.pl

fax: 22 203 48 03
ul. Sikorskiego 45a, 07-130 Łochów
NIP: 8241551361, Regon: 140235677

SKLEP www.drukmat.pl


Rzetelna Firma

Oferta: