karty podarunkowe wzoryCoraz więcej sklepów i firm usługowych wprowadza do swojej oferty karty upominkowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Dzięki temu mogą zwiększyć zasięg swoich usług i zaoferować swoim klientom więcej niż konkurencja.

Oferujemy karty podarunkowe najwyższej jakości, zadrukowane offsetem tradycyjnym (druk metodą przemysłową). Atrakcyjny cennik i fachowa pomoc to nasze główne atuty. Cena produkcji uzależniona jest od kilku czynników, dlatego zapraszamy do składania zapytań w celu wyceny.

Karty upominkowe doskonale sprawdzają się przede wszystkim w sezonie świątecznym, kiedy masowo kupujemy prezenty dla swoich bliskich i znajomych. Są też świetnym pomysłem jako prezent na urodziny, imieniny czy jakąkolwiek inna okazję. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą podarować czegoś niepotrzebnego i wolą, aby osoba obdarowana sama wybrała sobie prezent. Karty podarunkowe można dziś kupić w większości sklepów sieciowych, a także w wielu punktach usługowych, jak salony kosmetyczne, gabinety spa, szkoły językowe czy nawet szkoły nauki jazdy. Karta podarunkowa zwykle jest doładowana odpowiednią kwotą, na którą można zrobić zakupy lub skorzystać z usług. Wysokość kwoty zawsze jest na karcie nadrukowana, dlatego posiadacz karty upominkowej zawsze wie, za ile może zrobić zakupy w danym sklepie.

Karty podarunkowe zawsze są efektownie opracowane graficznie – mają być przecież miłym i eleganckim prezentem. Zwykle też kojarzą się z dana marką – wyglądem przypominają karty stałego klienta czy karty rabatowe (wzory kart podarunkowych są zgodne z logotypem i księgą znaków firmy). Są utrzymane w takiej samej kolorystyce i maja takie same motywy graficzne. Sprzedaż kart podarunkowych poszerza ofertę danej firmy i zachęca do korzystania z jej usług nawet osoby, które nie znajdują się w grupie docelowej. Warto je wprowadzić, gdyż koszt inwestycji jest niewielki, a zyski ze sprzedaży kart podarunkowych mogą być naprawdę spore.