Szeroki wybór, wielu producentów oraz ogromne pole do zastosowania kart plastikowych – to sprawia, że dziś karty nie są towarem ekskluzywnym czy drogim, a dostępnym praktycznie na każdą kieszeń. W karty plastikowe mogą więc z powodzeniem inwestować duże i zasobne finansowo firmy, jak i te niewielkie. Korzyści z wprowadzenia kart plastikowych zawsze są dużo wyższe niż koszty ich wyprodukowania i zamówienia.

Cennik kart plastikowych jest uzależniony od wielu czynników. Choć wszystkie wyglądają tak samo, mogą różnić się funkcjonalnością. Zapraszamy do kontaktu z nami – po zapoznaniu się z Państwa potrzebami chętnie doradzimy optymalne rozwiązanie i przedstawimy atrakcyjny cennik kart plastikowych. Specjalizujemy się wyłącznie w kartach plastikowych (m.in. produkcja kart plastikowych), a tym samym niska cena jest gwarantowana.

Credit card-financial background

Karta może być tańsza lub droższa w zależności od nakładu, techniki nadruku (druk offsetowy, retransfer, termosublimacja, termotransfer), kolorystyki (CMYK, Pantone), dodatków (np. pasek do podpisu, hologram) i sposobu jej personalizacji (płaska, wypukła – tłoczenie, DOD UV). Ważne jest również, czy zamawiający ma już gotowy projekt, wie jak karta ma wyglądać, czy też zdaje się na profesjonalizm grafików pracujących dla producenta kart plastikowych.

Im bardziej nietypowe zamówienie, tym bardziej może różnić się w cenie. Zawsze najbardziej korzystną opcją jest skorzystanie z cennikowej oferty, wtedy można dokładnie policzyć, ile będzie kosztować 250 czy tysiąc zamówionych kart. Jeśli klient ma dodatkowe wymagania odnośnie wyglądu czy funkcjonalności karty, powinien liczyć się z dodatkowymi opłatami. Jest to jednak inwestycja, która zdecydowanie się opłaca.

Kart plastikowych używamy na co dzień tak wiele, że niektórzy ich posiadacze sami dokładnie nie wiedza, jakie karty mają w swoich portfelach. Im bardziej zróżnicowana wizualnie karta, tym jest bardziej rozpoznawalna i łatwiejsza w codziennym użytkowaniu.