Plastikowe karty gwarancyjne i serwisowe to doskonałe rozwiązanie, które ułatwia korzystanie z usług serwisowych i umożliwia szybką identyfikację klienta. Dzięki temu nie trzeba zbierać wielu dokumentów i stert papierów gwarancyjnych, które niepotrzebnie zajmują miejsce.

karty gwarancyjne i serwisoweDzięki plastikowej karcie gwarancyjnej lub serwisowej można z konkretnych usług skorzystać szybko i sprawnie. Nawet, jeśli nie mamy wszystkich niezbędnych informacji dotyczących konkretnej naprawy czy zakupionego sprzętu, wystarczy że pracownik serwisu odczyta kartę lub wprowadzi jej numer do systemu, a cała historia współpracy z klientem będzie już dostępna. Plastikowe karty serwisowe są poręczne i praktyczne, można je mieć zawsze w portfelu, dzięki czemu na pewno się nie zgubią i nie trzeba będzie ich szukać wtedy, gdy będą pilnie potrzebne.

Karty serwisowe i gwarancyjne powinny być wydrukowane tak, by od razu na pierwszy rzut oka kojarzyły się z daną firmą. Doskonałym rozwiązaniem będzie umieszczenie na karcie danych adresowych firmy oraz kontaktu telefonicznego i mailowego. Dzięki temu w razie jakiejkolwiek awarii czy usterki, nie trzeba będzie gorączkowo poszukiwać numeru telefonu do serwisu, gdyż ten będzie zawsze pod ręką na karcie.