Tanie drukowanie kart plastikowych

Karty plastikowe metalizowane – karty metaliczne

Karty plastikowe metalizowane są świetnym sposobem, żeby wyróżnić klientów VIP z puli wszystkich naszych kontrahentów. Stosunkowo niskim kosztem sprawicie Państwo, że Wasi klienci poczują się docenieni i wyjątkowi.

Efekt brokatu uzyskuje się poprzez zastosowanie podkładu sitodrukowego (podkład offsetowy nie da tak dobrego efektu), a dopiero później nanoszony jest nadruk offsetowy. Trzeba mieć na uwadze, że przy pełnym podkładzie sitodrukowym wszystkie jasne elementy nadruku offsetowego będą prawie niewidoczne, a białe elementy będą np. srebrne. Żeby tego uniknąć należy zdecydować, które grafiki lub teksty będą robione z tzw. wybrania do białego, czyli do plastiku (PVC), który jest bazą. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość wykonania i pomoc w poprawnym przygotowaniu projektu graficznego, tak żeby zamówione karty plastikowe metalizowane spełniły wszystkie oczekiwania i wzbudzały podziw u ich posiadaczy. Studio DTP sprawdzi Państwa projekt karty pod kątem poprawności przygotowania i ewentualnie zaproponuje zmiany, które zostaną przedstawione do Państwa akceptacji.

Najczęściej klienci decydują się na karty plastikowe metalizowane złote, karty metaliczne srebrne lub karty metalizowane platynowe.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić podkład metaliczny pod każdym innym kolorem, np. czerwonym lub czarnym. Takie rozwiązanie jest rzadziej stosowane, ale dzięki niemu Państwa karta metalizowana z pewnością będzie wyróżniać się w portfelu spośród innych. Kilka projektów kart plastikowych pozwala w łatwy sposób na różnicowanie rabatów i korzyści płynących z posiadania danego rodzaju karty.

Podobnie jak inne rodzaje kart plastikowych, karty plastikowe metalizowane mogą być personalizowane imiennie, kodem kreskowym, numerowane lub mogą mieć naniesiony specjalny pasek do podpisu. Dobrze wygląda personalizacja wypukła (tłoczenie) w połączeniu z podkładem metalicznym.

Ceny kart metalicznych są wyższe od standardowych kart 4/4 (CMYK/CMYK) z racji dodatkowej techniki nadruku, farb i dłuższego procesu produkcyjnego, ale z pewnością nasz cennik kart plastikowych metalizowanych zachęca do rozważenia takiego pomysłu. Im większy zamawiany nakład kart tym mniejsza różnica w cenie pomiędzy tymi dwoma wariantami. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyceny i wybrania optymalnego rozwiązania dla Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami:

Karty plastikowe

DRUKMAT

tel.: 534 531 534, 22 207 28 29
e-mail: biuro@drukmat.pl

fax: 22 203 48 03
ul. Sikorskiego 45a, 07-130 Łochów
NIP: 8241551361, Regon: 140235677

SKLEP www.drukmat.pl


Rzetelna Firma

Oferta: