Tanie drukowanie kart plastikowych

Karty plastikowe z paskiem do podpisu

Wiele personalizowanych kart plastikowych wymaga podpisu złożonego odręcznie przez posiadacza. Dlatego też sama karta musi być odpowiednio przygotowana, aby podpis był trwały i nie rozmazywał się.

Karty plastikowe z paskiem do podpisuPisanie czymkolwiek na plastiku może być problemowe. Długopis, pióro czy flamaster może się bowiem rozmazywać. Owszem, są różnego rodzaju markery, które szybko schną, nie rozmazują się przez pewien czas, a przy tym dość nieprzyjemnie pachną, jednak konia z rzędem temu, kto grubym markerem dałby radę podpisać się na niewielkiej karcie plastikowej. Producenci kart plastikowych wyszli jednak naprzeciw potrzebom użytkowników i stworzyli karty plastikowe ze specjalnym paskiem do złożenia podpisu.

Różne rodzaje pasków do podpisu
Panel do podpisu, choć z pozoru wygląda jak niewielka ramka umieszczona na jednej stronie karty plastikowej, w rzeczywistości jest wykonany z innego materiału niż pozostała część karty. Jest to specjalne podłoże, które szybko wchłania atrament lub tusz i sprawia, że nie rozmazuje się on podczas codziennego użytkowania. Panel do podpisu umożliwia posiadaczowi karty złożenie podpisu, który potwierdza dane osobowe. Panele do podpisu mogą być różnego typu – można wybrać taki, który najbardziej odpowiada konkretnym zapotrzebowaniom. Są panele białe z nadrukiem, transparentne z poddrukiem lub z nadrukiem, który zabezpiecza przed fałszowaniem. Cennik uzależniony jest od nakładu, ale jako producent (produkcja przemysłowa – drukarnia offsetowa, druk najwyższej jakości) gwarantujemy niskie ceny.

Ważna, gdy podpisana
Karty plastikowe z paskiem do podpisu są powszechnie wykorzystywane jako karty bankowe (kredytowe czy debetowe). Podpis właściciela karty jest niezbędny do posługiwania się taką karta. Brak podpisu sprawia, że karta jest nieważna. Można za jej pomocą wypłacić pieniądze z bankomatu, natomiast mogą pojawić się trudności z zapłaceniem kartą w punkcie usługowym czy w sklepie.

Skontaktuj się z nami:

Karty plastikowe

DRUKMAT

tel.: 534 531 534, 22 207 28 29
e-mail: biuro@drukmat.pl

fax: 22 203 48 03
ul. Sikorskiego 45a, 07-130 Łochów
NIP: 8241551361, Regon: 140235677

SKLEP www.drukmat.pl


Rzetelna Firma

Oferta: