Tanie drukowanie kart plastikowych

Karty plastikowe z numerem

Numeracja kart plastikowych to jeden z najpopularniejszych sposobów ich personalizacji. Sprawdza się przede wszystkim wtedy, gdy karta ma służyć jako karta stałego klienta, podarunkowa, rabatowa czy jako identyfikator, na przykład dla pracowników konkretnej firmy.

karty plastikowe z numeremDzięki numeracji każda karta plastikowa, choć wygląda tak samo, jest indywidualna i niepowtarzalna. Zakres numeracji jest dowolny, można go wybrać z dość dużego przedziału, w zależności od potrzeb. Numer można nadrukować praktycznie w dowolnym miejscu na karcie, dzięki czemu bez problemu można go wkomponować w szatę graficzną czy konkretny projekt. Zamawiając kartę plastikową z numeracją wystarczy podać miejsce, w którym numer ma się znajdować, a projekt karty zostanie wykonany tak, by wszystko idealnie do siebie pasowało.

Numer, który znajduje się na karcie może wyglądać przeróżnie – do wyboru jest zarówno kolor i wielkość czcionki, jak i jej typ (dotyczy druku płaskiego – termotransfer). W przypadku druku wypukłego (embossing, tłoczenie) istnieje możliwość zastosowania dwóch czcionek (OCR, Simplex), a ilość znaków i wierszy jest ściśle określona. Przy numeracji większych nakładów kart stosuje się metodę przemysłową ink-jet DOD UV.

Cennik standardowo uzależniony jest od nakładu kart i metody personalizacji (najniższa cena zazwyczaj występuje przy druku płaskim termotransferowym w kolorze czarnym). Zapraszamy do składania zapytań –  karty plastikowe z numerem zamówione w naszej firmie charakteryzują się świetną jakością wykonania i niską ceną.

Skontaktuj się z nami:

Karty plastikowe

DRUKMAT

tel.: 534 531 534, 22 207 28 29
e-mail: biuro@drukmat.pl

fax: 22 203 48 03
ul. Sikorskiego 45a, 07-130 Łochów
NIP: 8241551361, Regon: 140235677

SKLEP www.drukmat.pl


Rzetelna Firma

Oferta: