Tanie drukowanie kart plastikowych

Karty plastikowe do etykietowania żywności

Karty plastikowe znajdują szerokie zastosowanie niemal wszędzie. Nowością są karty plastikowe do etykietowania żywności. Są wygodne w obsłudze, estetycznie się prezentują i – co najważniejsze – są bezpieczne dla żywności, którą eksponują.

karty plastikowe do etykietowania żywnościW większości sklepów ceny są drukowane na papierze i takie małe kartoniki wieszane są obok towaru. W dużych sklepach sieciowych są to drukowane kartoniki, jednak w niewielkich sklepikach nadal najczęściej wypisuje się ceny odręcznie. Nie jest to ani zbyt estetyczne, ani za bardzo trwałe. Karty plastikowe mają nad papierem przewagę pod wszystkimi względami. Przede wszystkim, nie niszczą się, nie zamokną ani nie wyblakną. Łatwo je utrzymać w czystości, co ma kolosalne znaczenie dla bezpieczeństwa żywności. Co więcej, można na nich umieścić dużo więcej informacji niż tylko cenę, a także wykorzystywać wielokrotnie. Wystarczy zmienić informację zapisaną na karcie, by ta sama karta mogła prezentować zupełnie inny produkt.

Możliwości nadruku
Karty plastikowe są poręczne, łatwe w obsłudze i trwałe. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb konkretnego sklepu. Nowoczesne drukarki do kart plastikowych umożliwiają pracę praktycznie wszędzie, dzięki czemu obsługa sklepu może niemal na bieżąco drukować cenówki na kartach plastikowych, modyfikować opisy czy dodawać informacje o promocjach. Zarówno karty plastikowe, jak i drukarki są dostosowane do konkretnego klienta – w ofercie producentów coś dla siebie pod względem funkcjonalności i ceny znajdą zarówno wielkie sklepy, jak i małe sklepiki.

Sporo informacji do umieszczenia na każdej karcie
Karty plastikowe na pewno sprawdza się w obliczu zmian dotyczących etykietowania żywności, jakie w pod koniec 2014 roku narzuciła sprzedawcom Unia Europejska. Rozporządzenie Rady Europy reguluje, między innymi, informacje jakie powinny znaleźć się na etykietach z cenami. Tych informacji ma być coraz więcej – pochodzenie towaru, wykaz składników, nazwa producenta i wiele innych. Dostosowanie się do tych przepisów przy użyciu zwykłych etykiet papierowych może okazać się nie tylko trudne, ale kompletnie niewykonalne. Wykorzystanie kart plastikowych zdecydowanie ułatwi pracę i umożliwi zachowanie porządku w etykietach. System jest bowiem dużo mniej narażony na pomyłkę niż to, co wykonują pracownicy sklepów ręcznie.

Zgodność z wymogami Unii Europejskiej
Posiadamy w ofercie karty plastikowe, drukarki i taśmy do drukarek kart (m.in. producenci: Evolis, Zebra), czyli rozwiązania do druku kart ułatwiające zapewnienie zgodności z wprowadzonymi niedawno europejskimi przepisami dotyczącymi etykietowania żywności. Jesteśmy przekonani, że atrakcyjny cennik naszych produktów zachęci Państwa do wprowadzenia cenówek i etykiet na kartach plastikowych.

Skontaktuj się z nami:

Karty plastikowe

DRUKMAT

tel.: 534 531 534, 22 207 28 29
e-mail: biuro@drukmat.pl

fax: 22 203 48 03
ul. Sikorskiego 45a, 07-130 Łochów
NIP: 8241551361, Regon: 140235677

SKLEP www.drukmat.pl


Rzetelna Firma

Oferta: