Tanie drukowanie kart plastikowych

Karty plastikowe VIP

Jak docenić stałego klienta? Świetnym sposobem jest podarowanie mu karty plastikowej VIP, dzięki której poczuje się ważny i będzie bardziej związany z daną marką. Plastikowe karty VIP świetnie wyglądają, gdy są dodatkowo metalizowane – bo kto nie chciałby mieć w portfelu złotej, srebrnej czy platynowej karty?

Karty plastikowe VIP warto zamówić dla swoich najlepszych i stałych klientów. Dzięki temu zostaną oni wyróżnieni, a jednocześnie będą mieli dostęp do wyjątkowych promocji i ofert specjalnych, niedostępnych dla innych klientów.

Karty VIP chętnie zamawiają kluby fitness, restauracje, niektóre sklepy czy punkty usługowe. Niektóre firmy rozdają karty VIP swoim najlepszym klientom, w innych można je kupić i dzięki temu cieszyć się różnego rodzaju zniżkami.

Symbol prestiżu i elegancji
karty plastikowe vipAby karta VIP spełniała swoje zadanie, powinna być odpowiednio zaprojektowana i wykonana. Zwykła, plastikowa karta z nadrukiem nie do końca spełni swoją rolę. Karta VIP musi być bowiem ekskluzywna, kojarzyć się z luksusem i prestiżem. Warto więc zadbać, by odróżniała się od innych kart wręczanych klientom, takich jak karty rabatowe czy lojalnościowe. Karta VIP świetnie wygląda w wersji metalizowanej – srebrnej, złotej lub platynowej. Szczególnie wtedy, gdy personalizacja w formie napisów jest wypukła. Takie połączenie daje doskonały efekt wizualny i przyjemnie się na nie patrzy podczas wyjmowania z portfela.

Z personalizacją imienną lub kodem kreskowym
Karty VIP mogą być personalizowane na wiele sposobów. Może to być nadruk z danymi osobowymi posiadacza, jednak równie dobrze sprawdza się karta z kodem kreskowym czy chipem, dzięki czemu wystarczy jeden kontakt z czytnikiem, by szybko odnaleźć klienta w bazie danych i móc mu zaoferować coś wyjątkowego.

Skontaktuj się z nami:

Karty plastikowe

DRUKMAT

tel.: 534 531 534, 22 207 28 29
e-mail: biuro@drukmat.pl

fax: 22 203 48 03
ul. Sikorskiego 45a, 07-130 Łochów
NIP: 8241551361, Regon: 140235677

SKLEP www.drukmat.pl


Rzetelna Firma

Oferta: