Tanie drukowanie kart plastikowych

Karty rabatowe

Karta rabatowa to korzystne rozwiązanie nie tylko z punktu widzenia jej posiadacza, ale też firmy, od której ją dostał. Plastikowa karta rabatowa prezentuje się znacznie lepiej niż jakikolwiek, nawet najlepszy pod względem graficznym bon papierowy. Przyciąga klienta do danej marki i zwiększa szansę, że zostanie on stałym klientem korzystającym z konkretnych usług.

Karty rabatowe rozdawane są zarówno nowym klientom, aby zachęcić ich do dalszego korzystania z usług, jak i stałym – wtedy są pewnego rodzaju gratyfikacją za lojalność wobec marki. Karty rabatowe możemy dziś spotkać praktycznie wszędzie. Mogą to być karty zniżkowe do sieci sklepów spożywczych, w których przy wykorzystaniu karty można zrobić zakupy kilka procent taniej. Nasi klienci zamawiają karty rabatowe dla firm i pracowników, do małych i dużych sklepów, do restauracji, hotelowe i fryzjerskie, na siłownię i na basen.

Karty plastikowe rabatowe można też spotkać w sieciach stacji benzynowych, w sklepach z odzieżą czy butami, w aptekach i drogeriach oraz w wielu punktach usługowych. Ponieważ maja służyć klientom przez długi czas, nie mogą być wykonane z łatwych do zniszczenia materiałów. To dlatego karty plastikowe rabatowe są dziś na porządku dziennym praktycznie wszędzie.

Aby karty rabatowe plastikowe były proste w codziennym użytkowaniu i nie trzeba było poszukiwać ich wśród wielu innych kart w portfelu, warto zadbać o to, by były dopasowane do identyfikacji wizualnej danej marki. Powinny być utrzymane w tej samej kolorystyce, zawierać logo i nazwę firmy – dzięki temu klient szybciej ją namierzy wśród kilku czy kilkunastu innych kawałków plastiku. Zwykła, jednokolorowa karta, choć zapewne nieco tańsza, może okazać się mało skuteczna, bez względu na poziom rabatu, jaki będzie oferowała. Warto pamiętać, że klienci kupują oczami i także na podstawie wyglądu karty mogą podejmować swoje decyzje zakupowe. Jeśli wybierzemy sprawdzoną drukarnię to karty rabatowe lojalnościowe zachowują swoją funkcjonalność i nieskazitelny wygląd przez długi czas. Nie blakną, nie ścierają się i przez długi czas wyglądają jak całkiem nowe (przy założeniu, że druk zostanie zlecony właściwej firmie, a drukarnia dysponuje profesjonalnym i nowoczesnym parkiem maszynowym.

Możemy wykonać dla Państwa karty rabatowe magnetyczne, zbliżeniowe, chipowe lub karty rabatowe z kodem kreskowym.

Produkcja odbywa się techniką offsetu tradycyjnego, czyli drukowanie kart rabatowych u nas charakteryzuje się najwyższą dostępną jakością, w atrakcyjnych cenach (producent; chętnie przedstawimy cennik i wzory kart rabatowych). Drukarnia kart rabatowych służy wsparciem i fachowym doradztwem.

Choć każda karta rabatowa to tylko kawałek plastiku, w rzeczywistości ma ogromną marketingową i sprzedażową moc. Przyzwyczaja klienta do marki i w dużym stopniu zachęca do kupowania produktów czy korzystania z usług tej, a nie innej firmy. Jest więc świetnym sposobem na wysunięcie się przed szereg wśród innych, konkurencyjnych firm. Sama inwestycja w karty rabatowe jest niewielkim kosztem w porównaniu do nieporównywalnie wyższych korzyści. O karty rabatowe klienci bardzo często pytają też sami – jeśli firma ich nie posiada, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jednorazowy klient już nie wróci, tylko wybierze się do konkurencji.

Skontaktuj się z nami:

Karty plastikowe

DRUKMAT

tel.: 534 531 534, 22 207 28 29
e-mail: biuro@drukmat.pl

fax: 22 203 48 03
ul. Sikorskiego 45a, 07-130 Łochów
NIP: 8241551361, Regon: 140235677

SKLEP www.drukmat.pl


Rzetelna Firma

Oferta: